تالار گفتمان و انجمن های علمی آموزشی مهر
مهمان گرامي سلام.
برای دیدن محتوای موضوعات، همچنین دریافت فایل ها و ارسال مطلب لازم است که در این سایت عضو شويد. برای اینکار گزینه ی ثبت نام را انتخاب کنید. شايان ذكر كه عضويت در سایت مهر مي تواند باعث بهره مندي شما از امكانات جدید در اين انجمن شود.
چنانچه شما در این سایت عضو هستید گزینه ی ورود را برگزینید.
با تشکر 
الرئيسيةثبت نامورود

شاطر | 
 

 فال میوه ی ماه شما

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
avatar

تاریخ عضویت : 2010-10-12
سن : 27
محل سکونت محل سکونت : ایران

پستعنوان: فال میوه ی ماه شما   8/11/2010, 8:53 pm

خرداد تا 4 تیر) درخت سیب (عشق 24)

فردی آرام، گاهی اوقات خجالتی،بسیار جذاب و دلربا با رفتاری مناسب و سنجیده، ماجراجو و بی باک، حساس و ... دوستدارید که دیگران را دوست داشته باشید و سایرین هم شما را دوست داشته باشند. با وفا،حساس و بسیار بخشنده و با استعداد. شما عاشق بچه ها هستید.

( 25
اردیبهشت تا 3 خرداد) ( 22 آبان تا 1 آذر) درخت ون ( بلندپروازی)

فوق العاده جذاب، پرانرژی، خودجوش و پر مسئولیت هستید.انتقادرا دوست ندارید. جاه طلب، بلند پرواز، باهوش، مستعد و قابل اطمینان هستید. به پولاهیمت می دهید. خواستار توجه از سوی دیگران هستید و به پشتوانه و حمایت احساسی نیازدارید.

(22
آذر تا 1 دی) درخت راش ( خلاقیت)

فردی با سلیقه،کسی که به ظاهر خودش اهمیت زیادی می دهد. یکبرنامه ریز خوب برای زندگی و کار و مسائل اقتصادی، فردی که بدون لزوم بی گدار به آبنمی زند. منطقی و مونس و یاری بی نظیر در زندگی به شمار می روید.

(26
تیر تا 4 مرداد) ( 25 دی تا 3 بهمن) درخت سرو ( اعتماد بهنفس)

فردی با توان و قدرت فوق العاده، کسی که می داند چطور خود را باشرایط مختلف در زندگی وفق بدهد.هدیای غیر منتظره را دوست دارد و از سلامتی بدنیبرخوردار است. خجالتی نیست و اعتماد به نفس دارد. سخنرانی برجسته، فردی مصمم و بااراده، کمی عجول و بی طاقت و دوست دارد که دیگران را تحت تأثیر قرار بدهد. بااستعداد، سخت کوش و اغلب خوش بین است و قادر است سریع تصمیم بگیرد.

(15
تا 24 اردیبهشت) ( 12 تا 21 آبان) درخت شاه بلوط ( درستکاری)

هیکل و اندامی خارق العاده، پرابهت، حس عدالت خواهی بالا،یک طراح و سیاستمدار است. به راحتی آزرده خاطر می شود. بسیار حساس، کوشا، گاهیاوقات برتر از دیگران عمل می کند و گاهی در ارتباطات خود با سایرین سوء تفاهم برایشبوجود می آید. خانواده مدار و از لحاظ فیزیکی روی فرم است.

(14
تا 23 مرداد) ( 9 تا 18 بهمن) درخت سدر ( وفاداری)

فردی قوی، عضلانی، انعطاف پذیر، کسی که آنچه زندگی به اجباربه او می دهد می پذیرد و اما لزوماً آن را دوست ندارد. سعی می کند ساده و خوش بینباشد.دوست دارد از نظر مالی مستقل عمل کند. مهربان و عاطفی، از تنهائی متنفر، باوفا و گاهی اوقات هم به زودی عصبانی می شود. با احتیاط، تحصیل علم و دانش و کمک بهدیگران را دوست دارد.

(16
تا 25 تیر) ( 12 تا 24 دی) درخت نارون ( بزرگواری)

قیافه و ظاهری خوب دارد و در پوشیدن لباس خوشسلیقه است. تقاضا و خواسته های او در حد اعتدال است. کم ادعا است و اشتباهات رافراموش نمی کند. با نشاط و سرزنده است و دوست دارد راهنمایی بشود اما نه اینکه ازدیگران اطاعت کند. شریکی درستکار و با وفا و دوست دارد برای سایرین تصمیم بگیرد. بزرگوار و نجیب، سخاوتمند و شوخ طبع و فردی کارآمد است.

( 14
تا 23 خرداد) ( 12 تا 21 آذر) درخت انجیر ( حساسیت)

فردی مستقل، درستکار، با وفا که از ضد و نقیض گویی و بحثمتنفر است. زندگی و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها و حیوانات لذت میبرد. اجتماعیو شوخ طبع است و دوست دارد که بعد از ساعت های طولانی کار سخت استراحت کند و ازاستعداد هنری و هوش بالایی برخوردار است.

(5
تیر تا 15تیر) ( 2 تا 11 دی) درخت صنوبر ( رمز و راز)

فوق العاده با سلیقه استو نمی تواند تنش و فشار عصبی را تحمل کند. زیبایی را دوست دارد. گاهی افسرده میشود. سرسخت و لجباز است و به همان نسبت که دوست دارد نزدیکان خود را حمایت و مراقبتکند با افراد غریبه هم به همان شکل رفتار میکند. نسبتاً کم ادعا، سخت کوش، بااستعداد، فداکار، دور از خودپسندی و فردی که دوستان زیادی دارد و بسیار قابل اعتماداست.

( 24
شهریور تا 3 مهر) ( 22 تا 30 اسفند) درختفندق ( خارق العادگی)

جذاب و گیرا، شوخ طبع، بسیار فهمیده و فردی کهمی داند چطور روی دیگران تأثیر ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعی، فعال، مردمی واغلب اوقات دمدمی مزاج، درستکار، کمال گرا و در رعایت عدل و انصاف قاضی خوبیاست.

( 13
تا 22 شهریور ) ( 11 تا 21 اسفند) درخت لیموترش ( شک و تردید)

یا هوش و سخت کوش است و آنچه را زندگی به او میدهد می پذیرد. البته بعد از آنکه سعی می کند شرایط بد را به خوب تغییر بدهد. ازفشارهای عصبی نفرت دارد. از مسافرت و تعطیلات کوتاه لذت میبرد. ممکن است خشن به نظربیاید اما واقعاً روحی لطیف دارد. همیشه آماده جانفشانی برای افراد خانواده ودوستان است. بسیار بااستعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از آنها باید زمانپیدا کند. خصلت رهبری بالایی دارد و فوق العاده وفادار است.

( 4
تا 13 خرداد) ( 2 تا 11 آذر) درخت ممرز ( خوشسلیقگی)

زیباست و به اوضاع و احوال و ظاهر خود توجه دارد. خوش سلیقهو فداکار است وزندگی را تا جایی که ممکن باشد راحت می گیرد. زندگی را به سوی منطق وانضباط سوق می دهد. به دنبال مهربانی و تقدیر از دوستان است. تصمیم گیری برای اوسخت است و فردی بسیار قابل اعتماد به شمار می رود.

( 11
تا 20 فروردین) ( 14 تا 23 مهر) درخت افرا ( استقلال فکری)

فردیمعمولی نیست و سرشار از تصور و خلاقیت و ابتکار، خجالتی و تودار، بلندپرواز و مغروراست. متکی به نفس، به دنبال تجارب جدید و گاهی عصبی است اما حافظه و ذهنی قوی داردو به آسانی یاد می گیرد و همیشه می خواهد اثری خوب روی دیگران داشتهباشد.

( 23
شهریور) درخت زیتون ( عقل)

عاشق مهربانی و رأفت، منطقی و متعادل است و از خشونت دوری میکند. بردبار و شکیبا،با نشاط و سرزنده، آرام و عادل است و قلبی رئوف و مهربان دارد. از هرگونه بخل و حسادت دوری می کند. عاشق مطالعه است و از معاشرت با افراد آگاه وفرهیخته لذت می برد.

(24
مرداد تا 2 شهریور) ( 19 تا 30بهمن) درخت کاج ( صلح وآشتی)

عاشق مصاحبت و شرکت در گفتگوهایی است کهبه توافق منجر بشود. باید در زندگی آرامش داشته باشد. عاشق کمک کردن به دیگران استو تخیلی پویا دارد. دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ندارد. همیشه ملاحظه دیگرانرا می کند. با همه خیلی دوستانه رفتار می کند. احساسات لطیفی دارد و به عاطفه واطمینان خاطر نیاز دارد.

( 1
تا 14 اردیبهشت) ( 5 تا 13مرداد) ( 4 تا 8 بهمن) درخت سپیدار (تردید و عدم ثبات)

جذاب به نظرمیآید. با استعداد است.اما اعتماد به نفس بالایی ندارد. در مواقع لزوم بسیار شجاع استو به مهربانی و جوی خوشایند نیاز دارد. بسیار مشکل پسند و غالباً تنها است و طبعیهنرمندانه دارد. هماهنگ کننده خوبی است و به فلسفه علاقمند است. در هر موقعیتی قابلاعتماد است و به طور جدی در امور مشارکت دارد.

( 1
تا10 فروردین) ( 4 تا 13 مهر) درخت زبان گنجشک ( حساسیت)

سرشار ازجذابیت، با نشاط و سرزنده است و دوست دارد توجه دیگران را به خود جلب کند. عاشقزندگی، فعالیت و حتی پیچیدگی ها است. مستقل، خوش سلیقه، پراحساس،یار و هم صحبتی خوباست. کسی که تمایل به عفو و گذشت ندارد.

(21
تا 31فروردین) ( 24 مهر تا 11 آبان) درخت گردو ( اشتیاق و شور)

نجیب و بادید وسیع نسبت به جهان، خودجوش و بلندپروازی او نامحدود است. فردی غیرقابل انعطاف،شریکی استثنائی اما بدقلق است. همیشه مورد علاقه نیست اما اغلب تمجید و تحسین میشود. مدیر و باهوش، بسیار پر حرارت اما گاهی اوقات مغرور است.

( 3
تا 12 شهریور) ( 1 تا 10 اسفند) درخت بید مجنون ( اندوه)

فردی که دوست دارد از فشارهای روحی دور باشد. زندگی خانوادگیرا دوست دارد و سرشار از امید و رؤیا است. جذاب،بسیارمهربان،عاشق زیبایی، بااستعداد زیاد در موسیقی، عاشق سفر به نقاط غیرمعمول،خستگی ناپذیر، غیرقابل پیشبینی، درستکار و فردی که می تواند تحت تأثیر قرار بگیرد اما نه هنگامی که در تنگناباشد. حس ششم خوبی دارد و عاشق خنداندن دیگران است

_________________
[b]یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

[/b]
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://mehr.nstars.org
 
فال میوه ی ماه شما
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
تالار گفتمان و انجمن های علمی آموزشی مهر :: مطالب متفرقه :: سرگرمی :: فال نامه-
پرش به: